Sėkmingas automobilio pardavimas: KAIP?

Automobilio pardavimas dažniausiai būna ne malonumas, o labai didelis darbas. Juk tik sugalvojus parduoti mašiną pirkėjai nesustos eilute laukdami, kol pasirinksite būtent juos. Labai dažai pardavimas užtrunka kur kas ilgiau nei tikimasi ir tokiu atveju pardavėjas vis labiau ir mažiau žemina kainą, kol galiausiai parduoti jam paprasčiausiai net neapsimoka.

automobilio pardavimas

Auto pardavimas yra menas, kurį perpratus bent kiek pagreitinsite darbą. Kelios paprastos taisyklės ženkliai prisidės prie pardavimo efektyvumo.

Paruoškite automobilį pardavimui

Ne tik rimti gedimai reiškia, kad mašiną parduoti bus sunku. Net ir smulkmenos arba prasta estetinę išvaizda gali ženkliai apsunkinti Jūsų gyvenimą, tad siūlome paruošti mašiną naudojimui. Geriausia nukeliauti į profesionalų servisą, kur ją apžiūrės specialistas ir pateiks savo išvadas. Tokiu atveju skelbime būtinai pažymėkite, kad mašina yra visapusiškai patikrinta ir sėkmingai gali būti naudojama.

Paruoškite tinkamą skelbimą

Kartais parduoti gali būti sunku net ir labai tvarkingą transporto priemonę. Dažniausiai problema yra labai prastai sukurtas skelbimas, kuris paprasčiausiai neskatina pirkti. Žinoma, geriausia apie pardavimą paskelbti internete, kadangi šioje erdvėje žmonės dažniausiai peržiūri skelbimus ir būtent čia didžiausia tikimybė atrasti Jums tinkamą variantą.

  • Kuo detaliau aprašykite, kad galimam pirkėjui netektų skambinti ir klausti smulkmenų.
  • Būtinai įdėkite kuo daugiau nuotraukų: tiek auto vidaus, tiek išorės.
  • Pažymėkite ar galima derėtis.
  • Detaliai surašykite visas mašinos charakteristikas apimant tai, kiek kilometrų ji jau pravažiavo ir visos kitos smulkmenos.

Bandomasis važiavimas

Automobilio pardavimas turi būti neatsiejamas nuo bandomojo važiavimo. Lygiai taip pat kaip perkant naują mašiną iš salono suteikiama tokia galimybė – taip ir parduodant dėvėtą mašiną – reikia suteikti galimybę ją išbandyti. Siūlome apie galimybę būtinai užsiimti skelbime, kadangi tai gali būti kriterijus paskatinantis pirkėjus paskambinti Jums ir detaliau pasidomėti dėl smulkmenų. Jeigu klientas užsuka apžiūrėti mašinos – kelis kartus padidėja galimybė, kad mašina jis susidomės nei kad tik po skambučio.

Žinoma, paprasčiausia yra kreiptis į profesionalius auto transporto priemonių supirkėjus arba registruotis internetiniuose puslapiuose, kur aukciono pagalba mašina bus kur kas paprasčiau parduodama. Šiais laikais žmonės labai skuba, tad tokios paslaugos labai gelbsti.