Odontologijos klinika Kaune: kokie atsiskaitymo būdai galioja?

Šiandien visos veikiančios įmonės supranta, kad norint būti sėkmingoms ir nestokoti klientų,  yra ne tik būtina puikiai atlikti savo  darbą, ir gebėti įsiklausyti į klientų  lūkesčius bei juos pateisinti. Tiesa, verta pabrėžti, kad klientų lūkesčiai yra susiję su įvairiais aspektais. Kaip  žinia, už visas įsigytas prekes ar suteiktas paslaugas, yra būtina atsiskaityti, todėl atsiskaitymo galimybių įvairovė yra dar vienas klientų lūkestis: kuo daugiau atsiskaitymo būdų gali pasiūlyti įmonė, tuo labiau  tai džiugina klientus. Ne išimtis yra ir odontologijos klinika Kaune: nesunku pastebėti, jog kuo daugiau atsiskaitymo būdų bus pasiūlyta jos lankytojams, tuo pastarieji bus labiau patenkinti. Taigi, šį kartą siūlome sužinoti, kokias atsiskaityti galimybes siūlo kone kiekviena odontologijos klinika Kaune – jei jau senokai naudojotės tokio pobūdžio paslaugomis, gali būti, kad jūsų laukia netikėtos staigmenos, t.y. galimybė atsiskaityti sau patogiausi būdu.

Grynieji pinigai

Nors kitose Europos šalyse vis dažniau ir dažniau atsiskaitoma banko kortelėmis, reikia pabrėžti, kad šis atsiskaitymo būdas mūsų šalyje populiarėja ne taip jau ir greitai, tad vis dar nemaža dalis, o ypač vyresnio amžiaus žmonių, mėgsta atsiskaityti grynaisiais. Taigi, tai yra vienas iš būdų, kurį siūlo visos odontologijos klinikos Kaune. 

Atsiskaitymas banko kortele

Atsiskaityti už suteiktas paslaugas ypač mėgsta jauni žmonės, odontologijos paslaugos taip pat yra tos paslaugos, už kurias neretai pageidaujama atsiskaityti banko kortele.

Dovanų kuponas

Dar vienas būdas, kaip atsiskaityti už suteiktas tokio pobūdžio odontologines paslaugas, yra dovanų kuponas. Svarbu pasakyti, kad norint atsiskaityti už paslaugas būtent šiuo būdu, yra būtina turėti kuponą iš anksto (paprastai tokie kuponai gaunami dovanų). Savaime suprantama, tokį kuponą galima įsigyti ir patiems, tačiau ekonomine prasme toks sprendimas nėra naudingesnis nei ką tik išvardinti kiti atsiskaitymo būdai.

Nuolaidų kuponai

Dar viena priemonė, kuri taip pat gali tapti atsiskaitymo priemone, yra nuolaidų kuponas. Tiesa, dėmesį verta atkreipti į tai, jog paprastai neįmanoma surinkti tiek nuolaidų kuponų,  kad būtų padengiama visa paslaugos suma, tačiau ji sumažėja apie 20–30 procentų.